Pureline

Salón Pureline sa nachádza v historickej budove centra mesta Bratislava. Našou filozofiou je šetrný a ohľaduplný postoj k vlasom a zákazníkovi ako takému. Nielen to, ale aj kvalitný a profesionálny servis doplnený precíznou technikou strihania a farbenia. Samozrejmosťou je individuálny prístup ku klientovi a pravidelné školenia.


V salóne Pureline si príde každý na svoje. Dámy, páni, a aj tí najmenší. Ponúkame širokú škálu profesionálnych služieb od klasického strihu, farbenia, melírovania cez fúkanú a ošetrenie vlasov až po večerné, svadobné, či spoločenské účesy. Služby, ktoré poskytujeme, vykonávame expresne a za veľmi prijateľné ceny. Aby bola cena "ušitá na mieru", upravuje sa podľa dĺžky vlasov, alebo podľa náročnosti klienta.

Redken

U nás v salóne Pureline pracujeme s kozmetickými produktami značky REDKEN. Značka REDKEN sa vyznačuje širokou škálou vlasových produktov len tej najvyššej kvality. Široká škála produktov nám dáva možnosť vybrať a použiť presne to, čo klient potrebuje. Dôkaz kvality je aj fakt, že množstvo produktov tejto značky sa pýši rôznymi oceneniami.


1000+

Spokojných zákazníkov

Spokojnosť zákazníka

Je to, čo nás posúva dopredu a je pre nás prvoradá. Neváhajte a príďte si to aj Vy vyskúšať na vlastnú kožu.


KONTAKT

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach: